2 Topolciansky

2. Topoľčiansky

MÁJ 2021

Dĺžka: 81,5 KM

Prevýšenie: 820 m

Tr. Jatrabie => Svinná => Veľká Hradná => Malá Hradná => Ruskovce => Veľké Držkovce => Veľké Chlievany => Otrhánky => Haláčovce => Pochabany => Veľké Hoste => Šišov => Norovce => Solčianky => Krušovce => Malé Bedzany => Jacovce => Prašice => Nemečky => Zlatníky => Cimená => Horné Držkovce => Čuklasovce => Dubodiel => Tr. Jatrabie

Ide sa v  tomto smere, začať sa môže kdekoľvek na trati, skončiť však na tom istom mieste.

Platnosť okruhu: Máj 2021

Vrchárska prémia – 1. krátky kopec

Vrchárska prémia – 2. krátky kopec

!!!segment označený ako downhill a nezobrazuje sa live na zariadeniach!!!

!!POZOR!! na okruhu je železničné priecestie bez výstražných svetiel:

Vo Svinnej ideme dva krát cez koľaje a nie sú tam výstražné svetlá, treba byť veľmi opatrný, ak pôjde vlak ráta sa čas jazdy v pohybe, teda je možné v tomto prípade zastaviť čas.

Vlak tam prechádza cez víkend cca:
V smere na Bánovce: 06:10 – 06:20 ráno; 14:10 – 14:20 a 16:05 – 16:15
V smere do Trenčína: 05:40 – 05:50 ráno; 07:40 – 07:50 ráno; 17:50 – 18:00

Vlak tam prechádza pracovné dni cca:
V smere na Bánovce: 06:10 – 06:20 ráno; 14:20 – 14:30 a 16:10 – 16:20
V smere do Trenčína: 07:40 – 07:50 ráno; 15:40 – 15:50 a 17:50 – 18:00

Celkový čas

Poradie
CyklistaCelkový časRozdielPriemerná rýchlosť
1.Peter Ceniga02:17:2035,61 km/h
2.Vladimír Šopoň02:18:56+00:01:3635,20 km/h
3.Jakub Jando02:19:35+00:02:1535,03 km/h
4.Radek Terifaj02:20:02
+00:02:4234,92 km/h
5.Dávid Chrenko02:21:55+00:04:3534,46 km/h
6.Vladimír Jelínek02:22:13+00:04:5334,38 km/h
6.Miro Ďurači02:22:13+00:04:5334,38 km/h
8.Vladimír Pařízek02:23:27+00:06:0734,09 km/h
9.Silvester Snitka02:23:50+00:06:3034,00 km/h
10.Peter Ondris02:24:15+00:06:5533,90 km/h
11.Michal Zbýňovec02:24:56+00:07:3633,74 km/h
12.Marko Sagan02:30:48+00:13:2832,43 km/h
13.Anton Gardian02:35:27+00:18:0731,46 km/h
14.Juraj Mátel02:35:33+00:18:1331,44 km/h
15.Peter Švec02:37:09+00:19:4931,12 km/h
16.Pampúch02:40:25+00:23:0530,48 km/h
17.Igor Vrábel02:41:54+00:24:3430,20 km/h
18.Adrián Keňo02:43:48+00:26:2829,85 km/h
19.Marek Magala02:43:52+00:26:3229,84 km/h
20.Vladimír Brožek02:44:00+00:26:4029,82 km/h
21.Matúš Beták02:44:26+00:27:06
22.Soňa Kállay02:45:24+00:28:0429,56 km/h
23.Dušan Divinec02:51:52+00:34:3228,45 km/h
24.Robert Ochránek03:04:56+00:47:3626,44 km/h
25.Juraj Šebík03:31:22+01:14:0223,14 km/h
26.Rado Tilandy03:38:09+01:20:4922,42 km/h
27.Peter Richter04:15:26+01:58:0619,14 km/h
Filip ŠlesarOdklad
Marcel SládokOdklad

Vrchárska prémia

PoradieCyklista1. kopec čas1. kopec body2. kopec čas2. kopec bodyBody spolu
1.Vladimír Šopoň00:02:37500:04:1716
1.Peter Ceniga00:02:50100:04:0056
3.Jakub Jando00:02:41300:04:1025
3.Vladimír Pařízek00:02:46200:04:0435

Šprintérska prémia

PoradieCyklistaČas šprintuBody
1.Dušan Divinec00:01:147
2.Michal Zbýňovec00:01:165
3.Vladimír Brožek00:01:203
4.Matúš Beták00:01:252
4.Vladimír Jelínek00:01:252