1. Krásna Ves

01.04.2021 – 19.05.2021 (z dôvodu obmedzení je 1. okruh predĺžený o 19 dní)

Dĺžka: 46,85 KM

Prevýšenie: 366 m

2 krát okruh: Motešice => Krásna Ves => Timoradza  => Podlužany => Dežerice => Bobot =>  Motešice

Ide sa v  tomto smere, začať sa môže kdekoľvek na trati, skončiť však na tom istom mieste.

Šprintérsky segment sa ráta iba keď ho prejdete prvý krát. Krátky kopec sa boduje v oboch kolách samostatne.

Platnosť okruhu: Apríl 2021

2 x Vrchárska prémia – krátky kopec

Šprintérska prémia - ráta sa iba prvý prejdený šprint segment

Celkový čas

Poradie
CyklistaCelkový časRozdielPriemerná rýchlosť
1.Radek Terifaj01:14:22
37,80 km/h
2.Jakub Jando01:15:15
+00:00:5337,36 km/h
3.Vladimír Šopoň01:15:20+00:00:58
37,31 km/h
4.Miro Ďurači01:15:28+00:01:0637,25 km/h
5.Peter Ceniga01:15:29+00:01:0737,24 km/h
6.Vladimír Jelínek01:15:40+00:01:1837,15 km/h
7.Vladimír Pařízek01:16:35+00:02:1336,72 km/h
7.Dávid Chrenko01:16:35+00:02:1336,72 km/h
9.Milan Vatrt01:17:47+00:03:2536,14 km/h
10.Peter Ondris01:18:15+00:03:53
35,92 km/h
11.Michal Zbýňovec01:18:17
+00:03:55
35,91 km/h
12.Silvester Snitka01:19:09+00:04:47
35,51 km/h
13.Marko Sagan01:20:26+00:06:0434,95 km/h
14.Juraj Mátel01:20:27+00:06:0534,94 km/h
15.Matúš Beták01:21:53+00:07:31
34,33 km/h
16.Marcel Sládok01:22:43+00:08:21
33,98 km/h
17.Filip Šlesar01:22:46+00:08:2433,96 km/h
18.Peter Červenec01:24:34+00:10:1233,24 km/h
19.Pampúch01:24:41+00:10:1933,19 km/h
20.Tomas Trunec01:24:49+00:10:2733,14 km/h
21.Michal Švec01:26:35+00:12:1332,47 km/h
22.Vladimír Brožek01:26:56+00:12:3432,34 km/h
23.Adrián Keňo01:27:39+00:13:17
32,07 km/h
24.Soňa Kállay01:27:57+00:13:3531,96 km/h
25.Marek Magala01:28:39+00:14:1731,71 km/h
26.Igor Vrábel01:29:47+00:15:2531,31 km/h
27.Dušan Divinec01:30:43+00:16:2130,99 km/h
28.Róbert Ochránek01:32:44+00:18:2230,31 km/h
29.Anton Gardian01:35:25+00:21:03
30.Juraj Šebík01:47:21+00:32:5926,19 km/h
31.Rado Tilandy01:50:59+00:36:3725,33 km/h
32.Peter Richter01:58:06+00:43:4423,80 km/h

Vrchárska prémia

PoradieCyklista1. kopec čas1. kopec body2. kopec čas2. kopec bodyBody spolu
1.Jakub Jando00:04:43500:05:1027
2.Vladimír Jelínek00:04:57100:05:0856
3.Radek Terifaj00:05:13000:05:0855
4.Vladimír Pařízek00:04:51200:05:1213
4.Dávid Chrenko00:04:48300:05:1503

Šprintérska prémia

PoradieCyklistaČas šprintuBody
1.Michal Zbýňovec00:00:357
2.Vladimír Brožek00:00:385
3.Radek Terifaj00:00:393
3.Milan Vatrt00:00:39
3
3.Vladimír Šopoň00:00:393