Výsledky

Ročník – 2020

Ročník – 2021

Ročník – 2022

2023:

1. Okruh 2023 finálne výsledky     

2. Okruh 2023 finálne výsledky

3. Okruh 2023 finálne výsledky

4. Okruh 2023 finálne výsledky

5. Okruh 2023 finálne výsledky

6. okruh 2023 finálne výsledky

 

 

Konečné výsledky 2023

PoradieMeno1. Okruh2. Okruh3. Okruh4. Okruh5. Okruh6. okruhCelkový časRozdiel
1.Dávid Chrenko0:44:182:14:092:15:561:34:111:19:441:27:419:35:59
2.Radoslav Rehora0:43:382:15:402:19:261:31:491:27:081:25:229:43:030:07:04
3.Martin Beták0:45:442:19:292:19:291:36:421:25:041:28:489:55:160:19:17
4.Michal Zbýňovec0:46:452:24:432:31:191:45:201:34:051:36:0910:38:211:02:22
5.Tomáš Vrablec0:49:132:36:432:29:541:47:261:31:481:35:3810:50:421:14:43
6.Peter Ondris0:47:522:36:352:33:461:45:451:30:461:36:1610:51:001:15:01
7.Andrej Pampúch Vavro0:49:292:27:592:46:121:45:021:37:171:41:0811:07:071:31:08
8.Soňa Kállay0:52:292:39:452:44:331:53:141:41:521:47:2211:39:152:03:16
9.Matúš Beták0:49:392:41:342:50:471:53:211:40:471:43:1211:39:202:03:21
10.Igor Vrábel0:52:162:38:522:51:181:54:571:45:381:48:4911:51:502:15:51
11.Daniel Horňák0:55:312:42:583:05:142:02:091:51:441:49:3812:27:142:51:15
12.Peter Azari0:54:102:52:393:09:472:12:111:51:511:53:1312:53:513:17:52
13.Peter Richter1:17:103:55:094:36:582:46:082:48:032:30:3317:54:018:18:02

Vrchárska časť

PoradieMeno1. Okruh body2. Okruh body3. Okruh Body4. Okruh Body5. Okruh Body6. Okruh BodyBody spolu
1.Dávid Chrenko1113115231192
2.Radoslav Rehora362214231583
3.Martin Beták3613717955
4.Peter Ondirs00627217
4.Michal Zbýňovec21722317
6.Tomáš Vrablec00407415
7.Vladimír Pařízek100000010
8.Vladimír Šopoň0800008
9.Vladimír Jelínek3400007
9.Andrej Pampúch Vavro0005117

Šprintérska časť

PoradieMeno1. Okruh body2. Okruh Body3. Okruh Body4. Okruh Body5. Okruh Body6. Okruh BodyBody spolu
1.Michal Zbýňovec7101210121465
2.Peter Azari12
121010101064
3.Erik Zdravecký581080031
4.Radoslav Rehora32291320
5.Martin Beták52112516
6.Matúš Beták20215313
7.Dávid Chrenko1010507
8.Milan Vatrt3000003
9.Andrej Vavro0000202
10.Vladimír Jelínek0100001
10.Tomáš Vrablec0000011
10.Vladimír Šopoň0100001